Medewerkers

Directie

Olav Heurkens

DIRECTIE SALES

0475 395 340

olav@autoniroc.nl

Niels Heurkens

DIRECTIE AFTER SALES

0495 580 700

niels@autoniroc.nl

Sales

Marco Peeters

VESTIGINGSMANAGER ROERMOND

0475 395 340

marco@autoniroc.nl

Richard Janssen

VERKOOPADVISEUR ROERMOND

0475 395 340

richard@autoniroc.nl

Tom van den Heuvel

VERKOOPADVISEUR WEERT

0495 580 700

tom@autoniroc.nl

Bart Schmitz

ACCOUNTMANAGER ZAKELIJKE MARKT

0495 580 700
06 125 639 04

bart@autoniroc.nl

After sales

Ruud Janssen

AFTER SALES MANAGER ROERMOND

0475 395 340

ruud@autoniroc.nl

Hans Oosterveen

AFTER SALES MANAGER WEERT

0495 580 700

hans@autoniroc.nl

Remco van Nieuwenborg

SERVICE ADVISEUR/ PARTS MANAGER ROERMOND

0475 395 340

remco@autoniroc.nl

Marco van Knippenberg

SERVICE ADVISEUR WEERT

0495 580 700

marco.vanknippenberg@autoniroc.nl

Sander van Boxtel

SERVICE ADVISEUR WEERT

0495 580 700

sander@autoniroc.nl

Peter Niëns

PARTS MANAGER WEERT

0495 580 700

peter@autoniroc.nl

HomeMedewerkers